Transcend TS3200HSB-16G RAM modul pro notebooky DDR4 16 GB 1 x 16 GB Bez ECC 3200 MHz 260pin SO-DIMM CL22 TS3200HSB-16G
Výrobce: Transcend
EAN: 760557853183
Aktualizujte teď jednoduše operační paměť vašeho PC. Rozšíření operační paměti ve vašem PC nebo Mac vám zpravidla poskytuje to největší zvýšení výkonu.ParametryVelikost paměti (operační paměť): 1 x 16 GBPaměť (RAM): 16 GBKontrola integrity dat: Bez ECCLatence: CL22Specifikace paměti: PC4-25600Vlastnosti odpadkového koše: Single Rank · Nebufferovaná paměťTechnologie skladování: DDR4Typ (výrobce): TS3200HSB-16GProvedení paměti: 260pin SO-DIMMVzorkovací frekvence: 3200 MHzSkladovací kapacita na modul: 16 GBProvozní napětí: 1.2 VPočet pamětí: 1Typ paměti: DDR4-SDRAMOblasti použití: notebookKategorie produktu: RAM modul pro notebookyEAN: 760557853183
Parametry
| Distribuce | CZ |
Obchody, které prodávají Transcend TS3200HSB-16G RAM modul pro notebooky DDR4 16 GB 1 x 16 GB Bez ECC 3200 MHz 260pin SO-DIMM CL22 TS3200HSB-16G
Zobrazit historii ceny Transcend TS3200HSB-16G RAM modul pro notebooky DDR4 16 GB 1 x 16 GB Bez ECC 3200 MHz 260pin SO-DIMM CL22 TS3200HSB-16G
Historie nejnižsí ceny Transcend TS3200HSB-16G RAM modul pro notebooky DDR4 16 GB 1 x 16 GB Bez ECC 3200 MHz 260pin SO-DIMM CL22 TS3200HSB-16G. Porovnání obchodů, které prodávají Transcend TS3200HSB-16G RAM modul pro notebooky DDR4 16 GB 1 x 16 GB Bez ECC 3200 MHz 260pin SO-DIMM CL22 TS3200HSB-16G.
Prostírání tvarované, Angry Birds
Kartuše náhradní SEDAL, 40mm, s termor