Spínaný zdroj LPV-100-12 Led 100W 12V 8.5A Meanwell - diskuze
Spínaný zdroj LPV-100-12 Led 100W 12V 8.5A Meanwell
0 hodnocení
Výrobce: MEAN WELL
EAN: 05901643198572
Napájecí zdroj Mean well LED LPV-100-12; 100W; 12V; 8,5ANapájecí zdroj řady LPV se vyznačuje úzkým plastovým pouzdrem s vysokým stupněm těsnosti, což umožňuje jeho použití ve vysoce vlhkých podmínkách. Z pouzdra jsou vyvedeny kabely o délce 30 cm. Napájecí zdroj poskytuje konstantní výstupní napětí bez ohledu na zátěž. Je určen k napájení široké škály zařízení, včetně osvětlení a dekorativních LED systémů m.in . jednotlivé diody, pásky, moduly, panely, halogenové LED žárovky atd.SPECIFIKACE:napájecí napětí: 90-264 V AC (LPV)utěsněné plastové pouzdro dle standardu IP67konstantní výstupní napětí bez ohledu na zátěžochrana proti zkratu, přetížení, přepětíOdolnost proti přepětí 300 V AC po dobu 5 sekundizolace třídy IIchlazení s otevřenou cirkulací vzduchuprovozní teplota: -25~+70°Cshoda s řadou norem a certifikátůnízké náklady, vysoká spolehlivostmodel: LPV-100-12výkon: 100 Wvýstup: 12V, 0~8,5Atolerance: +/-5%rušení: 120 mVúčinnost: 84 %délka kabelu: 300 mmrozměry: 190x52x37mm
Dotazy, recenze a diskuze k Spínaný zdroj LPV-100-12 Led 100W 12V 8.5A Meanwell