Soundbar Subwoofer 2.1 120W Hdmi Arc Bluetooth Aux Blaupunkt LS100SUB - diskuze
Soundbar Subwoofer 2.1 120W Hdmi Arc Bluetooth Aux Blaupunkt LS100SUB
0 hodnocení
Výrobce: blaupunkt
EAN: 05901750506000
Blaupunkt LS100SUB 2.1SOUNDBAR HDMI (ARC) s Bluetooth + subwooferemSkvělá volba pro milovníky silného a čistého zvuku!Soundbar LS100SUB značky BLAUPUNKT je ideální volbou pro milovníky silného a čistého zvuku, kteří chtějí v pohodlí svého domova posílit audiovizuální zážitek.2.2kanálová sada s výkonem 100 W RMS a subwooferem poskytuje jedinečný zvukový zážitek . Dva přední reproduktory o výkonu 2 x 20 W RMS poskytují křišťálově čistý zvuk a dva 30 wattové basové reproduktory v subwooferu generují silné, pulzující basy.Soundbar LS100SUB nabízí širokou škálu funkcí a možností připojení. Bezdrátová technologie Bluetooth umožňuje snadné a rychlé připojení soundbaru k zařízením, jako je chytrý telefon, tablet nebo notebook. Díky tomu můžete streamovat svou oblíbenou hudbu přímo z mobilního zařízení bez nutnosti kabelů.Vstup HDMI s zpětným kanálem ARC umožňuje připojení soundbaru k televizoru pomocí jediného kabelu HDMI. To vám dává možnost zažít vynikající zvuk a ovládat hlasitost soundbaru pomocí dálkového ovladače televizoru.Optické a koaxiální vstupy umožňují připojit LS100SUB ke zdrojům zvuku, které nemají konektor HDMI . Například televize, digitální set-top box nebo DVD přehrávač. Optický signál posk
Dotazy, recenze a diskuze k Soundbar Subwoofer 2.1 120W Hdmi Arc Bluetooth Aux Blaupunkt LS100SUB