Smršťovací Bužírka S Lepidlem Hrubá 350/150MM1METR - diskuze
Výrobce: DSG GERMANY
EAN: 05905591290357
1M20CM. TRUBIČKA TERMOSMRŠŤOVACÍ TRIČKO S LEPIDLEM HRUBÁ ČERNÁ 350 mm 350/150 mm????Výhody produktu:
✅ Nízká provozní teplota – od -45 °C do +125 °C
✅ Vysoká pružnost – Ideální pro nepravidelné tvary
✅ Multifunkčnost – Použití v elektronice, elektrice, automobilovém průmyslu a stavebnictví
✅ Voděodolnost – Vynikající pro ochranu před vlhkostí
✅ Produkt je k dispozici POUZE v úsecích 1,2 m???? Informace o výrobku:
➡ Barva: Černá
➡ Materiál: Polyolefin
➡ Průměr před smrštěním: 350 mm
➡ Průměr po smrštění: 150 mm
➡ Teplota plného smršťování: Až +105 °C
➡ Barva: Černá
➡ Materiál: Polyolefin
➡ Průměr po smrštění: 150 mm
Dotazy, recenze a diskuze k Smršťovací Bužírka S Lepidlem Hrubá 350/150MM1METR
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Superlux HD-681 RD
Behringer BDJ 1000
Přenosný soundbar C-TECH SPK-06, 10W,
Sencor SDC 1200 B
Ron Barceló Imperial 38% 0,7l