Síťový adaptér Ulanzi DZ252ADL3600600G 36 V 6 A, 3pinový konektor - diskuze
Síťový adaptér Ulanzi DZ252ADL3600600G 36 V 6 A, 3pinový konektor
0 hodnocení
Výrobce: Ulanzi
EAN: 06975357303804
Univerzální síťový adaptér 3-pinový konektor pro LED lampy Ulanzi o výkonu 200 W
Ulanzi
Síťový napájecí zdroj Ulanzi DZ252ADL3600600G je profesionální a spolehlivé řešení vytvořené pro lampy Ulanzi o výkonu 200 W. Zaručuje plynulý a nepřetržitý provoz osvětlení za všech podmínek. Úspěšně zajistí stabilní napájení dalším zařízením vyžadujícím napětí 36 V a intenzitu 6 A. Díky širokému rozsahu vstupního napětí (100-240 V) se napájecí zdroj osvědčí v každé části světa a zajistí bezpečný a efektivní provoz zařízení. 3-pinový konektor zaručuje kompatibilitu s širokou škálou IT a audio-video zařízení.
Hlavní vlastnosti produktu
univerzální síťový napájecí zdroj
kompatibilní s zařízeními vyžadujícími napětí 36 V a proud 6 A
vhodný pro práci s LED lampami Ulanzi 200 W - WB a 200 W Bi-color
široký rozsah vstupního napětí – 100-240 V, 50/60 Hz
kompatibilita se stovkami IT a audio-video zařízení
3-pinový konektor
kompaktní pouzdro (18 x 8 x 4 cm)
stabilní a bezpečné napájení v různých podmínkách
Ideální kombinace s lampami Ulanzi
Síťový napájecí zdroj Ulanzi DZ252ADL3600600G je navržen pro plnou kompatibilitu s LED lampami Ulanzi o výkonu 200 W. D
Dotazy, recenze a diskuze k Síťový adaptér Ulanzi DZ252ADL3600600G 36 V 6 A, 3pinový konektor