Seasonic PRIME TX-1600 Noctua Edition, SSR-1600TR2NE
Výrobce: Seasonic
EAN: 9010018900248
Výrobní číslo: SSR-1600TR2NE
Klíčové vlastnosti
Výkon: 1600 W, 80 PLUS Titanium
Spolupráce Seasonic a Noctua
Ventilátor: Noctua NF-A12x25 (tichý provoz, semi-pasivní režim)
Podpora: ATX 3.1, PCIe 5.1
Plně modulární kabeláž
Záruka: 12 let
Seasonic a Noctua, dvě legendy ve světě PC komponent, spojily své síly a vytvořily Seasonic PRIME TX-1600 Noctua Edition – jedinečný počítačový zdroj, který spojuje bezkonkurenční výkon a tichý provoz. Tento špičkový zdroj s výkonem 1600 W je postaven na prémiové platformě Seasonic PRIME TX, která vyniká certifikací 80 PLUS Titanium a energetickou efektivitou. Díky ventilátoru Noctua NF-A12x25 s pokročilou technologií Advanced Acoustic Optimisation je hlučnost snížena o 8–10 dB(A), což z něj činí ideální volbu pro tiché i výkonné sestavy.
Technické specifikace
Zdroj
Certifikace: 80 Plus Titanium
Spolupráce Seasonic a Noctua
Podpora: ATX 3.1, PCIe 5.1
Plně modulární kabeláž
Záruka: 12 let
Technické specifikace
Zdroj
Certifikace: 80 Plus Titanium
Parametry
| Distribuce | CZ |
Obchody, které prodávají Seasonic PRIME TX-1600 Noctua Edition, SSR-1600TR2NE
Zobrazit historii ceny Seasonic PRIME TX-1600 Noctua Edition, SSR-1600TR2NE
CONNECT IT Combo bezdrátová černá kláv
Scheppach Pneumatická pískovací pistol
MikroTik R11e-5HacD, mini-PCIe karta,
UTP kabel cat.6 2m
Toner Kyocera TK-865-Y | 12000 pages |
1stCOOL zdroj ATX 350W WHITE STORM 350
PREMIUMLUX Napájecí zdroj 150W 6,25A 2
1stCOOL zdroj ATX 1600W MINER 1600, AP
CyberPower Surge Buster™ 8 zásuvek, 2x
FSP/Fortron Flex ATX FSP180-50FEB, bul
1stCOOL zdroj ATX 450W WHITE STORM 450