Seasonic B12 BC 850W B12-BC-850, B12-BC-850 - diskuze
Výrobce: Seasonic
EAN: 04711173876717
Výrobní číslo: B12-BC-850
Napájecí zdroj SeaSonic B12 BC 850W (B12BC850)Tento 850W zdroj nabízí perfektní rovnováhu mezi vysokým výkonem, tichým chodem a spolehlivostí, kterou potřebují moderní herní i pracovní sestavy.Model B12 BC-850 je vstupenkou do světa prémiového napájení. S výkonem 850 W má dostatečnou rezervu i pro náročné grafické karty (např. řady RTX 4070/4080) a výkonné procesory. Díky certifikaci 80 PLUS® Bronze neplýtvá elektřinou a proměňuje ji efektivně na výkon, což šetří vaši peněženku i životní prostředí.Klíčové vlastnosti a výhody:Vysoká účinnost (80 PLUS® Bronze): Garantovaná účinnost minimálně 82 % (při 20%, 50% a 100% zátěži) snižuje provozní náklady a omezuje tepelné ztráty.Inteligentní řízení ventilátoru (S2FC): Chytrá regulace otáček zajišťuje rovnováhu mezi chlazením a tichem. Při běžné práci o zdroji ani nevíte.Ploché černé kabely: Moderní design kabelů nejen skvěle vypadá, ale především se lépe organizuje uvnitř skříně a zlepšuje proudění vzduchu.Výkonná 12V větev: Robustní konstrukce zajišťuje maximální stabilitu napětí pro procesor a grafickou kartu i při vysokém zatížení.Komplexní ochrana: Vaše drahé komponenty jsou v bezpečí díky ochranám proti přepětí (OVP), přetížení (OPP), zkratu (SCP) a dalším.
Dotazy, recenze a diskuze k Seasonic B12 BC 850W B12-BC-850, B12-BC-850