Ryobi RY36CSX40D-0 36V MAX POWER aku řetězová pila bez aku - diskuze
Výrobce: Ryobi
EAN: 4892210255716
Parametry
| Distribuce | CZ |
Dotazy, recenze a diskuze k Ryobi RY36CSX40D-0 36V MAX POWER aku řetězová pila bez aku
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Hiplock X-Chain zámek
Pila pokosová, 210mm, 1400W TOTAL
Aku prořezávací pila Riwall PRO RAHS 1
Plátky pilové na kov a dřevo oboustran
Güde KS 405 EC řetězová pila 2400W
STANLEY SFMCS300B-XJ Aku pila ocaska 2
Pilové listy na sádrokarton 5ks, 150mm
FIELDMANN FZP 5816-B Benzínová pila 58
Riwall Vodící lišta 20'', 0,325, 1,5mm
RIWALL aku ruční řetězová pila 20 V RA
Pilový plátek do pily ocasky S 2345 X
pila řetězová, 1800W, 350mm 405610 EXT