Ryobi RY36CSX40D-0 36V MAX POWER aku řetězová pila bez aku
Výrobce: Ryobi
EAN: 4892210255716
Parametry
| Distribuce | CZ |
Obchody, které prodávají Ryobi RY36CSX40D-0 36V MAX POWER aku řetězová pila bez aku
Zobrazit historii ceny Ryobi RY36CSX40D-0 36V MAX POWER aku řetězová pila bez aku
Historie nejnižsí ceny Ryobi RY36CSX40D-0 36V MAX POWER aku řetězová pila bez aku. Porovnání obchodů, které prodávají Ryobi RY36CSX40D-0 36V MAX POWER aku řetězová pila bez aku.
OREGON Vodítko pilníku OREGON 4,8mm
Pila pokosová, 210mm, 1400W TOTAL
pila řetězová, 1800W, 350mm 405610 EXT
AXA Absolute 150/5 zámek černá
Fieldmann FZP 25410-B, Řetězová pila
MAKITA DUC306ZB Aku pila řetězová 36V
STANLEY SFMCS300B-XJ Aku pila ocaska 2
Güde Pásová pila na kov, 550 W, MDSD 1
Hiplock X-Chain zámek
Makita pilník kulatý o 4mm s vedením p