SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Roline Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM4, 15m

Roline Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM4, 15m
0
0 hodnocení

Výrobce: Roline

EAN: 7611990125173

Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC.
Konektory: 2x LC(M) - 2x LC(M)
Kabel:
- 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm)
- průměr kabelu: 1,8mm
- třída OM4
Šířka pásma: třída OM4
Další informace: přiložen měřící protokol
Délka: 15m
Barva: fialová

Cena 624 v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Roline Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM4, 15m

Softcom.cz
Roline Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM4, 15m

  • Historie nejnižší ceny Roline Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM4, 15m

Zobrazit graf historie ceny
  • Související položky