Pioneer TS-A2000LB automobilová basová skříň do auta 200mm Slim
Výrobce: Pioneer
EAN: 00884938450447
PIONEER TS-A2000LB Subwoofer 20 cm / 8″ ze série A v uzavřeném pouzdře, maximální výkon 700 W, jmenovitý výkon 250 ST.Získejte silný basový zvuk. Rozšiřte tovární systém automobilového ozvučení o sadu s subwooferem v uzavřeném krytu. Naše subwoofery řady A jsou doplňkem reproduktorů ze stejné řady a nabízejí rozšíření ozvučovacího systému o řešení, které hledáte. V krytu modelu TS-A2000LB je umístěn odolný převodník o průměru 20 cm / 8″. Patentovaná lehká, bezešvá kompozitní membrána IMPP Pioneer snadno zvládne výkon až 700 wattů.CarSoundFit App CarSoundFit – aplikace simulující zvuk ozvučení zajišťuje ještě lepší akustický zážitekIMPPTM Membrána z kompozitu IMPP zajišťuje tuhost a sílu potřebnou pro optimální zvuk basů.Hlavní funkce Aplikace CarSoundFit IMPPTM Velikost 20 cm Typ Uzavřený Maximální výkon 700 W Trvalý výstupní výkon (RMS) 250 W Frekvenční charakteristika 25 Hz – 1,4 kHz Citlivost 84 dB Impedance 2 Ω Materiál použitý k výrobě basového reproduktoru IMPP Prostorový zvuk SBR Typ cívky Jedna cívka Typ cívky Kapton Konektory lisovacího typu Feritový magnet 20 cm / 8" přiloženo Reproduktor Grill Hmotnost 4,96 kg
Obchody, které prodávají Pioneer TS-A2000LB automobilová basová skříň do auta 200mm Slim
Zobrazit historii ceny Pioneer TS-A2000LB automobilová basová skříň do auta 200mm Slim
Historie nejnižsí ceny Pioneer TS-A2000LB automobilová basová skříň do auta 200mm Slim. Porovnání obchodů, které prodávají Pioneer TS-A2000LB automobilová basová skříň do auta 200mm Slim.