PIOKIT Kit sání pro DellOrto, JAWA 23 Mustang - přední PIO.00023 - diskuze
Výrobce: PIOKIT
Kit sání pro montáž karburátoru DellOrto PHBG na motocykl Jawa 50 typ 23 Mustang s vyvedením dopředu. Tento kit sání Vám umožní nasadit karburátor naprosto bez úprav. Na tento kit sání je možno použít karburátor DellOrto s průměrem difuzoru 15, 17, 19, 21 mm. Karburátor DellOrto v kombinaci s tímto kitem udělá z Vašeho pionýra střelu, neboť docílíte větší spolehlivosti, motor půjde lépe do otáček a máte velkou možnost nastavení směsi.
Vnitřní průměr sacího kolene 23mm, venkovní 25mm, příruba je vyrobena dle originálních rozměrů. U karburátoru DellOrto PHBG 15, 17, 19, 21 má příruba filtru průměr 38mm. Sada obsahuje: koleno sání, gumovou spojku, 2 spony, matky a pružné podložky k montáži.
Dotazy, recenze a diskuze k PIOKIT Kit sání pro DellOrto, JAWA 23 Mustang - přední PIO.00023
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Příruba sání Polini 360 30/31mm, Minar
Náhradní lístky klapek V-Force 4
Příruba sání OEM Vespa ET4, LX, LXV 12
101 Octane Příruba sání 15mm Puch Maxi
NTS Parts Sací příruba černá pro Puch
Příruba sání VOCA Racing Modular 26/34
Podložka CNC pro Stage6 360° d.40mm AM
Podložka pod klapky 10mm AM6 / Derbi S