PIOKIT Kit sání pro DellOrto, JAWA 23 Mustang - přední PIO.00023
Výrobce: PIOKIT
Kit sání pro montáž karburátoru DellOrto PHBG na motocykl Jawa 50 typ 23 Mustang s vyvedením dopředu. Tento kit sání Vám umožní nasadit karburátor naprosto bez úprav. Na tento kit sání je možno použít karburátor DellOrto s průměrem difuzoru 15, 17, 19, 21 mm. Karburátor DellOrto v kombinaci s tímto kitem udělá z Vašeho pionýra střelu, neboť docílíte větší spolehlivosti, motor půjde lépe do otáček a máte velkou možnost nastavení směsi.
Vnitřní průměr sacího kolene 23mm, venkovní 25mm, příruba je vyrobena dle originálních rozměrů. U karburátoru DellOrto PHBG 15, 17, 19, 21 má příruba filtru průměr 38mm. Sada obsahuje: koleno sání, gumovou spojku, 2 spony, matky a pružné podložky k montáži.
Obchody, které prodávají PIOKIT Kit sání pro DellOrto, JAWA 23 Mustang - přední PIO.00023
Zobrazit historii ceny PIOKIT Kit sání pro DellOrto, JAWA 23 Mustang - přední PIO.00023
Diverse / Import Příruba sání Vespa ET
Klapky Polini Evolution P.R.E. 100ccm,
Příruba sání Polini 360 28/33mm, Minar
Klapky Polini, Vespa 125 Primavera ET3
DMP Příruba karburátoru Mikuni 20-24mm
Diverse / Import Hliníková příruba, vn
Diverse / Import Komora filtru pro Bin
Diverse / Import Příruba sání 17mm, Pu