Pepperl plus Fuchs OBT300-R103-2EP1-IO-0,3M-V1 reflexní světelný snímač, 267075-100585, 10 - 30 V/DC, 1 ks - diskuze
EAN: 4050143352005
Spínací rozsah: 5... 300 mm, světelný vysílač: LED, druh světla: Červená, střídavě světlo, výstup signálu: 2 protitakové výstupy, Odolný proti zkratu, přepólování, přepětí, typ rozhraní: IO-Link ( přes C/Q = pin 4 ), způsob spínání: Druh zapojení senzoru je přepínatelný. Stav při dodání: C/Q - Pin4: NPN rozpínací/spínatelný, PNP spínací kontakt / spínání světlem, IO-Link/Q - Pin2: NPN spínací kontakt / spínání světlem, PNP spínací/tma, připojení: Pevný kabel 300 mm se zástrčkou M12 x 1, 4 10pólový, provozní napětí: 10... 30 v DC, okolní teplota: -40... 60 °C (-40... 140 °F), kabel pro pevné uložení -25... 60 °C (-13... 140 °F), pohybující se kabel není vhodný pro vlečné řetězyTento text byl přeložen strojově.ParametryDélka kabelu: 0.3 mMnožství: 1 ksPřipojení (senzory): M12, 4pólovéVýstupy (senzory): NPN, otvírač · NPN, zavírač · PNP, otvírač · PNP, zavíračTyp vysílače: červená LED diodaBezdrátové napájení: NeTyp (výrobce): OBT300-R103-2EP1-IO-0,3M-V1Reakční doba: 1 msSpínací frekvence: 500 HzProvozní napětí (min.): 10 V/DCProvozní napětí (rozsah): 10 - 30 V/DCProvozní napětí (max.): 30 V/DCKategorie produktu: reflexní světelný snímačVýhodyObecné údajeSpínací rozsah: 5... 300 mm (doporučeno)Spínací rozsah min.: 5... 25 mmSpínací rozsah max.: 5... 300 mm (doporučeno)Rozsah nastavení: 25... 300 mm (doporučeno)Referenční objekt: Standa
Dotazy, recenze a diskuze k Pepperl plus Fuchs OBT300-R103-2EP1-IO-0,3M-V1 reflexní světelný snímač, 267075-100585, 10 - 30 V/DC, 1 ks
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Contrinex indukční snímač 8 x 8 mm zdá