Turck indukční snímač zarovnaná PNP, zavírač BI4-M12-AP6X
EAN: 4047101098648
Indukční snímač se zvýšenou spínací vzdáleností, jmenovitý vypínací odstup 4 mm, délka kabelu 2 m, rovný, Závitové trubky, M12 x 1, mosaz, pochromované, velký rozsah snímání, 3-drátový, 10…30 VDC, spínací, PNP výstup, kabelová přípojkaTento text byl přeložen strojově.ParametryRozměry: (Ø x d) 12 mm x 54 mmVnější Ø: 12 mmVnější délka: 54 mmMateriál pouzdra: kovPřipojení (senzory): kabelZpůsob konstrukce (senzory): zarovnanáVýstupy (senzory): PNP|ツ| zavíračTyp (výrobce): BI4-M12-AP6Xspínací vzdálenost (max.): 4 mmSpínací frekvence: 2000 HzProvozní napětí (min.): 10 VProvozní napětí (rozsah): 10 - 30 VProvozní napětí (max.): 30 VETIM FeatureGroupID: EC002714Kategorie produktu: indukční snímačEAN: 4047101098648