Partex HS-20064BN5 zelená smršťovací bužírka, 75m (6,4 mm) - diskuze
Dotazy, recenze a diskuze k Partex HS-20064BN5 zelená smršťovací bužírka, 75m (6,4 mm)
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Kryston - Pletená šňůra Merlin Fast Si
JAXON-pletenka NEW CONCEPT FLUO 0,15mm
PLETENKA Berkley Fireline Fused Origin
STARBAITS Olověná šňůra X-CORE Cam Sof
Solight vázací nylonové pásky, 4,8 x 3
Carp Zoom - PredatorZ Šňůra classic ke
WFT - Pletenka KG Strong - 0.39mm / 1m
Pletenka Climax iBraid NEO 8 Fluo-Zele
SBS - Návazcová šňůra GRAVITY LEADCORE
Pletenka UNICAT Tractive Force Leader
Muškařská šnůra Wychwood Mid-Zone WF7
Páska na suchý zip 3ks - 20x200mm