Partex HS-20032BNT průsvitná smršťovací bužírka,150m (3,2 mm) - diskuze
Dotazy, recenze a diskuze k Partex HS-20032BNT průsvitná smršťovací bužírka,150m (3,2 mm)
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Pletenka UNICAT Tractive Force Leader
VELCRO Stahovací páska 20mm, suchý zip
Lineaeffe - Muškařská šňůra plovoucí A
Pletenka WFT NEW KG Strong - 0,12mm /
Pás na svazování kabelů, černý, 25m
WFT - Pletenka KG Strong - 0.39mm / 1m
Scientific Anglers - Muškařská šňůra M
Carp Zoom - PredatorZ Šňůra classic ke
Páska vázací bílá + štítek 100×2,5 (10
Páska na suchý zip 3ks - 20x200mm