Paměti DDR4 Xpower Pulse 16GB/3200 1*16GB CL16 - diskuze
Výrobce: Silicon Power
EAN: 04713436159414
SILICON POWER XPOWER Pulse 16GB DDR4-3200,CL16, Gaming UDIMM, 1Gx8
Silicon Power
Technické detaily:
Silicon Power
Technické detaily:
Dotazy, recenze a diskuze k Paměti DDR4 Xpower Pulse 16GB/3200 1*16GB CL16
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
SODIMM DDR4 16GB 3200MHz, CL22, 2Rx8,
Crucial DDR4 16GB DIMM 3200MHz CL22, C
SO-DIMM 32GB DDR4-3200MHz Kingston CL2
SO-DIMM 16GB DDR4-3200MHz CL20 Kingsto
DIMM DDR4 16GB 3200MHz CL22 KINGSTON V
Galaxy Cross A Jiné Rámy patka pro
DIMM DDR4 4GB 2666MHz, CL19, 1R x16, K
Kingston 8GB 1600MHz DDR3L CL11 1.35V
16GB DDR4-3600MHz CL18 Kingston FURY
Crucial DDR4 16GB SODIMM 3200MHz CL22,
SODIMM DDR4 8GB 3200MHz, CL22, 1R x8,
Crucial DDR4 8GB SODIMM 3200MHz CL22,