Paměť Ram DDR4 Sodimm Owc Owc 2666DR4S128S 128GB 4x32GB - diskuze
Výrobce: OWC
EAN: 00810586032612
Paměť RAM DDR4 SODIMM OWC OWC2666DR4S128S 128GB 4x32GBTechnická specifikace: Kód výrobce: OWC2666DR4S128S Ean: 810586032612 Model : OWC2666DR4S128S Počet modulů: 4 Opozice: 18.00 Napětí: 1.20 V Značka: OWC Typ paměti: DDR4 Celková kapacita: 128 GB Taktování paměťové sběrnice: 2666 Stav produktu: Stav: Nový Obal: Originální Přiložené vybavení OWC OWC 4X32GBGalerieSKU: 63310
Dotazy, recenze a diskuze k Paměť Ram DDR4 Sodimm Owc Owc 2666DR4S128S 128GB 4x32GB
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Galaxy Cross A Jiné Rámy patka pro
Crucial DDR4 16GB SODIMM 3200MHz CL22,
Kingston 8GB 1600MHz DDR3L CL11 1.35V
SODIMM DDR4 8GB 3200MHz, CL22, 1R x8,
Crucial DDR4 16GB DIMM 3200MHz CL22, C
32GB DDR4-3200MHz CL16 Kingston FURY B
DIMM DDR4 16GB 3200MHz CL22 KINGSTON V
DIMM DDR4 4GB 2666MHz, CL19, 1R x16, K
SO-DIMM 16GB DDR4-3200MHz CL20 Kingsto
Kingston 4GB 1600MHz DDR3 CL11 SODIMM
SO-DIMM 32GB DDR4-3200MHz Kingston CL2
SODIMM DDR4 16GB 3200MHz, CL22, 2Rx8,