Optima Precise Lamelový brusný kotouč Optima Profi ø 125mm P60 ILV125060 - diskuze
Výrobce: Optima Precise
EAN: 2000010021604
Lamelový brusný kotouč do úhlové brusky Optima Profi ø 125mm - hrubost P60
Profesionální lamelové kotouče jsou určeny na broušení svárů, oceli, nerezu
Jejich charakteristickým znakem je vysoký výkon, dlouhá životnost a výborné pracovní výsledky
Úžasná vlastnost ✅ = viditelnost skrz kotouč na materiál při broušení díky výřezům na kotouči!
Parametry lamelových kotoučů:
Rozměry (průměr x otvor): 125 x 22,2 milimetrů
Zrnitost: 60
Typ: SLTR = šikmé provedení neboli zahnutý či šikmý
Materiál: polyester / bavlna / zirkon
Parametry lamelových kotoučů:
Zrnitost: 60
Dotazy, recenze a diskuze k Optima Precise Lamelový brusný kotouč Optima Profi ø 125mm P60 ILV125060
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Špachtle 6cm nerez/dřevo FESTA
Nosič brusných fíbrových výseků 150mm
Scheppach BGS 700
Sekáč zámečnický plochý s ochranným ná
Woodster pilový kotouč 160/20mm, 24z p
Brusný papír Extol Premium, suchý zip,
Kartač rotační hrnkový 75mm vlnitý d
Scheppach TIGER 2500
Kotouč diamantový řezný turbo Long Lif
Kartáče malé, sada 3ks, 180mm, délka d
Lepidlo FixCeys 20ml
kartáč miskový, ∅100mm 17006 EXTOL CRA