Optima Precise Lamelový brusný kotouč Optima Profi ø 125mm P60 ILV125060
Výrobce: Optima Precise
EAN: 2000010021604
Lamelový brusný kotouč do úhlové brusky Optima Profi ø 125mm - hrubost P60
Profesionální lamelové kotouče jsou určeny na broušení svárů, oceli, nerezu
Jejich charakteristickým znakem je vysoký výkon, dlouhá životnost a výborné pracovní výsledky
Úžasná vlastnost ✅ = viditelnost skrz kotouč na materiál při broušení díky výřezům na kotouči!
Parametry lamelových kotoučů:
Rozměry (průměr x otvor): 125 x 22,2 milimetrů
Zrnitost: 60
Typ: SLTR = šikmé provedení neboli zahnutý či šikmý
Materiál: polyester / bavlna / zirkon
Parametry lamelových kotoučů:
Zrnitost: 60
Obchody, které prodávají Optima Precise Lamelový brusný kotouč Optima Profi ø 125mm P60 ILV125060
Zobrazit historii ceny Optima Precise Lamelový brusný kotouč Optima Profi ø 125mm P60 ILV125060
Historie nejnižsí ceny Optima Precise Lamelový brusný kotouč Optima Profi ø 125mm P60 ILV125060. Porovnání obchodů, které prodávají Optima Precise Lamelový brusný kotouč Optima Profi ø 125mm P60 ILV125060.
Nosič brusných fíbrových výseků 125mm
kotouč leštící na suchý zip, syntetick
Pistole na chemické kotvy 380ml Festa
Pistol vytlačovací kov rámová, zpětný
Nosič brusných výseků delta, 80mm, EVA
Nerezová lžíce pokrývačská 140 mm
papíry brusné, suchý zip, bal. 10ks, 9
Festa Pistole na montážní pěnu celokov
Špachtle 12cm nerez/dřevo FESTA
Levior Zednická naběračka tulej 215mm
Festa ASTRA 10M x 25mm