Nový Snímač N156HCA-EAA Náhradní Fhd Ips 30PIN 350MM Matný
Výrobce: Chimei
NOVÝ SNÍMAČ N156HCA-EAA NÁHRADNÍ FHD IPS 30PIN 350MM MATNÝPARAMETRY PRODUKTU
MODEL B156HAN02.1 s IPS
STAV PRODUKTU: NOVÝ
VÝROBCE: AUO
ŠÍŘKA ELEKTRONIKY: 28CM
VELIKOST OBRAZOVKY: 15,6"
ROZLIŠENÍ: 1920x1080 FHD
KONEKTOR: 30 PIN eDp (VIDITELNÉ NA OBRÁZKU)
TYP POVLAKU: MATNÝ
PODSVÍCENÍ: LED, IPS
PODROBNÁ SPECIFIKACE
PALETA BAREV: 262K / 45% NTSC
OSVĚŽENÍ: 60 HZ
ROZMĚRY: 350x224m (s upevňovacími prvky)
KONTRAST: 800:1
JAS: 250cd/m2
POZOROVACÍ ÚHLY: 85/85/85/85
SKLADOVÝ KÓD: MS156X006N048
MODEL B156HAN02.1 s IPS
STAV PRODUKTU: NOVÝ
VÝROBCE: AUO
ŠÍŘKA ELEKTRONIKY: 28CM
VELIKOST OBRAZOVKY: 15,6"
ROZLIŠENÍ: 1920x1080 FHD
TYP POVLAKU: MATNÝ
PODSVÍCENÍ: LED, IPS
PODROBNÁ SPECIFIKACE
PALETA BAREV: 262K / 45% NTSC