Nový Matrice LP140WF1-SPU1 Náhradní Fhd Ips Matný - diskuze
Nový Matrice LP140WF1-SPU1 Náhradní Fhd Ips Matný
0 hodnocení
Výrobce: LG
NOVÁ MATRICE LP140WF1-SPU1 NÁHRADNÍ FHD IPS MATNÁPARAMETRY PRODUKTU
MODEL N140HCA-EAC INNOLUX s IPS
STAV PRODUKTU: NOVÝ
VELIKOST OBRAZOVKY: 14,0"
PODROBNÁ SPECIFIKACE
PALETA BAREV: 262K / 45% NTSC
OSVĚŽENÍ: 60 HZ
ROZMĚRY: 315×204mm (vhodné zaměnitelně za 320mm)