Nový 13.3" Led Fhd displej pro N133HCE-GP1 Matrix - diskuze
Výrobce: Chimei
EAN: 05905655272176
13,3 FHD SLIM FULL HD IPS snímačNáhradní pro:INNOLUX N133HCE-EAAINNOLUX N133HCE-EAA REV.B1INNOLUX N133HCE-EAA REV.C3INNOLUX N133HCE-EBAINNOLUX N133HCE-EBA REV.B1INNOLUX N133HCE-EBA REV.C1INNOLUX N133HCE-GT3INNOLUX N133HCE-GQ3INNOLUX N133HCE-GP2INNOLUX N133HCE-GP2 REV.C1INNOLUX N133HCE-GP1INNOLUX N133HCE-GP1 REV.C2INNOLUX N133HCE-GN2INNOLUX N133HCE-GN2 REV.B1INNOLUX N133HCE-GN2 REV.C1INNOLUX N133HCE-G52INNOLUX N133HCE-G52 REV.B1INNOLUX N133HCE-G62INNOLUX N133HCE-G62 REV.B1INNOLUX N133HCE-EP2INNOLUX N133HCE-EN2INNOLUX N133HCE-EN2 REV.C1Stav: NováFólie na displejKonektor: 30pin EDPRozlišení: 1920x1080Povrch: Matný.Typ: IPSV SOULADU S NORMAMI ISO 13406-2, 1-2 mrtvých pixelů spadá do přijatelných průmyslových norem. Vaše spokojenost je však naší nejvyšší prioritou a můžeme vyměnit obrazovku, pokud má více než 1 mrtvý pixel.
Dotazy, recenze a diskuze k Nový 13.3" Led Fhd displej pro N133HCE-GP1 Matrix
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Brandit pro Asus F550VB F552 F552C F55
|mitsu| Baterie pro Dell Inspiron 15 5
*moc Baterie pro Samsung R560 R60 R60
Napájecí adaptér pro Asus K53B K53Br K
Enestar baterie pro Sony Vaio VPCEJ2J1
Nabíjecí baterie pro Lenovo IdeaPad S5
Firemní baterie pro Hp Pavilion G6-220
Baterie Mitsu 6600mA pro Lenovo Thinkp