Nová Náhradní Matrice N156BGE-EB1 Hd Tn 30PIN Lesk - diskuze
Nová Náhradní Matrice N156BGE-EB1 Hd Tn 30PIN Lesk
0 hodnocení
Výrobce: Innolux
EAN: 04066224325936
NOVÁ NÁHRADNÍ MATRICE N156BGE-EB1 HD TN 30PIN LESKPARAMETRY PRODUKTU
MODEL B156XTN08.0
STAV VÝROBKU: NOVÝ
VÝROBCE: AUO
VELIKOST OBRAZOVKY: 15,6"
ROZLIŠENÍ: 1366 x 768 HD
KONEKTOR: 30 PIN eDp (VIDITELNÉ NA FOTOGRAFII)
TYP POVLAKU: LESKLÝ
PODSVÍCENÍ: LED
PODROBNÁ SPECIFIKACE
PALETA BAREV: 262K / 45% NTSC
OBNOVOVACÍ SCHOPNOST: 60 HZ
ROZMĚRY: 350×224 mm (náhrada za 360 mm)