Nová Náhradní Matrice LP133WF7-SPH2 Fhd Ips 30PIN 17MM Matná - diskuze
Výrobce: LG
NOVÁ NÁHRADNÍ MATRICE LP133WF7-SPH2 FHD IPS 30PIN 17MM MATNÁPARAMETRY PRODUKTU
MODEL N133HCG-G73 100% sRGB
STAV VÝROBKU: NOVÝ
VÝROBCE: INNOLUX
VELIKOST OBRAZOVKY: 13,3"
PODROBNÁ SPECIFIKACE
PALETA BAREV: 16,7M / 100% sRGB
OBNOVOVACÍ SCHOPNOST: 60 HZ
ROZMĚRY: 300x177 mm
SKLADOVÝ KÓD: MS133X032N033
MODEL N133HCG-G73 100% sRGB
STAV VÝROBKU: NOVÝ
VÝROBCE: INNOLUX
VELIKOST OBRAZOVKY: 13,3"
PODROBNÁ SPECIFIKACE
OBNOVOVACÍ SCHOPNOST: 60 HZ
ROZMĚRY: 300x177 mm