Nová Náhradní Matrice LP133WF7-SPH1 Fhd Ips 30PIN 17MM Matná
Výrobce: LG
NOVÁ NÁHRADNÍ MATRICE LP133WF7-SPH1 FHD IPS 30PIN 17MM MATNÁPARAMETRY PRODUKTU
MODEL N133HCG-G73 100% sRGB
STAV VÝROBKU: NOVÝ
VÝROBCE: INNOLUX
VELIKOST OBRAZOVKY: 13,3"
ROZLIŠENÍ: 1920x1080 FHD
KONEKTOR: 30 PIN eDp (VIDITELNÉ NA FOTOGRAFII)
TYP POVLAKU: MATNÝ
PODSVÍCENÍ: LED, IPS
PODROBNÁ SPECIFIKACE
PALETA BAREV: 16,7M / 100% sRGB
OBNOVOVACÍ SCHOPNOST: 60 HZ
ROZMĚRY: 300x177 mm
KONTRAST: 1200:1
JASNOST: 400 cd/m2
ÚHLY POHLEDU: 89/89/89/89
MONTÁŽNÍ PÁSKY NAJDETE NA AUKCI: 13341129518
SKLADOVÝ KÓD: MS133X032N032
MODEL N133HCG-G73 100% sRGB
STAV VÝROBKU: NOVÝ
VÝROBCE: INNOLUX
VELIKOST OBRAZOVKY: 13,3"
ROZLIŠENÍ: 1920x1080 FHD
TYP POVLAKU: MATNÝ
PODSVÍCENÍ: LED, IPS
PODROBNÁ SPECIFIKACE
OBNOVOVACÍ SCHOPNOST: 60 HZ
ROZMĚRY: 300x177 mm