Nová Matrice LP156WF9-SPF1 Náhradní Fhd Ips 30PIN 350MM Matná - diskuze
Výrobce: LG
NOVÁ NÁHRADNÍ MATRICE LP156WF9-SPF1 FHD IPS 30PIN 350MM MATNÁPARAMETRY PRODUKTU
MODEL B156HAN02.1 s IPS
STAV PRODUKTU: NOVÝ
VÝROBCE: AUO
ŠÍŘKA ELEKTRONIKY: 28CM
VELIKOST OBRAZOVKY: 15,6"
ROZLIŠENÍ: 1920x1080 FHD
KONEKTOR: 30 PIN eDp (VIDITELNÉ NA OBRÁZKU)
PODROBNÁ SPECIFIKACE
PALETA BAREV: 262K / 45% NTSC
OSVĚŽENÍ: 60 HZ
ROZMĚRY: 350x224m (s upevňovacími prvky)
KONTRAST: 800:1
JAS: 250cd/m2
POZOROVACÍ ÚHLY: 85/85/85/85
SKLADOVÝ KÓD: MS156X006N056
MODEL B156HAN02.1 s IPS
STAV PRODUKTU: NOVÝ
VÝROBCE: AUO
ŠÍŘKA ELEKTRONIKY: 28CM
VELIKOST OBRAZOVKY: 15,6"
ROZLIŠENÍ: 1920x1080 FHD
PODROBNÁ SPECIFIKACE
PALETA BAREV: 262K / 45% NTSC