Nová Matrice LP140WF1-SPB2 Náhradní Fhd Ips 30PIN 14,0" Matná
Nová Matrice LP140WF1-SPB2 Náhradní Fhd Ips 30PIN 14,0
0 hodnocení
Výrobce: LG
NOVÝ SNÍMAČ LP140WF1-SPB2 NÁHRADNÍ FHD IPS 30PIN 14,0" MATNÝPARAMETRY PRODUKTU
MODEL N140HCA-EAC INNOLUX s IPS
STAV PRODUKTU: NOVÝ
VELIKOST OBRAZOVKY: 14,0"
ROZLIŠENÍ: 1920x1080 FHD
KONEKTOR: 30 PIN eDp (VIDITELNÉ NA OBRÁZKU)
TYP POVLAKU: MATNÝ
PODSVÍCENÍ: LED, IPS
PODROBNÁ SPECIFIKACE
PALETA BAREV: 262K / 45% NTSC
OSVĚŽENÍ: 60 HZ
ROZMĚRY: 315×204mm (vhodné zaměnitelně za 320mm)
KONTRAST: 800:1
JAS: 250 cd/m2
POZOROVACÍ ÚHLY: 89/89/89/89
SKLADOVÝ KÓD: MS140X002N115
Obchody, které prodávají Nová Matrice LP140WF1-SPB2 Náhradní Fhd Ips 30PIN 14,0" Matná
  • Historie ceny Nová Matrice LP140WF1-SPB2 Náhradní Fhd Ips 30PIN 14,0" Matná
Zobrazit historii ceny Nová Matrice LP140WF1-SPB2 Náhradní Fhd Ips 30PIN 14,0" Matná
Historie nejnižsí ceny Nová Matrice LP140WF1-SPB2 Náhradní Fhd Ips 30PIN 14,0" Matná. Porovnání obchodů, které prodávají Nová Matrice LP140WF1-SPB2 Náhradní Fhd Ips 30PIN 14,0" Matná.