Nová Matrice LP140QH1-SPD3 Náhradní Qhd Ips 40PIN eDp 14,0" Matná
Výrobce: LG
NOVÁ MATRICE LP140QH1-SPD3 NÁHRADNÍ QHD IPS 40PIN eDp 14,0" MATNÁPARAMETRY PRODUKTU
MODEL B140QAN01.1 AUO s IPS
STAV VÝROBKU: NOVÝ
VELIKOST OBRAZOVKY: 14,0"
ROZLIŠENÍ: 2560x1440 QHD
KONEKTOR: 40 PIN eDp (VIDITELNÉ NA FOTOGRAFII)
TYP POVLAKU: MATNÝ
PODSVÍCENÍ: LED, IPS
PODROBNÁ SPECIFIKACE
PALETA BAREV: 16.7 M / 72% NTSC
OBNOVOVACÍ SCHOPNOST: 60 HZ
ROZMĚRY: 320×205×2,6 mm
KONTRAST: 700:1
JASNOST: 340 cd/m2
ÚHLY POHLEDU: 85/85/85/85
MODEL B140QAN01.1 AUO s IPS
STAV VÝROBKU: NOVÝ
VELIKOST OBRAZOVKY: 14,0"
ROZLIŠENÍ: 2560x1440 QHD
TYP POVLAKU: MATNÝ
PODSVÍCENÍ: LED, IPS
PODROBNÁ SPECIFIKACE
OBNOVOVACÍ SCHOPNOST: 60 HZ
ROZMĚRY: 320×205×2,6 mm
KONTRAST: 700:1
JASNOST: 340 cd/m2
ÚHLY POHLEDU: 85/85/85/85
Obchody, které prodávají Nová Matrice LP140QH1-SPD3 Náhradní Qhd Ips 40PIN eDp 14,0" Matná
Zobrazit historii ceny Nová Matrice LP140QH1-SPD3 Náhradní Qhd Ips 40PIN eDp 14,0" Matná
Historie nejnižsí ceny Nová Matrice LP140QH1-SPD3 Náhradní Qhd Ips 40PIN eDp 14,0" Matná. Porovnání obchodů, které prodávají Nová Matrice LP140QH1-SPD3 Náhradní Qhd Ips 40PIN eDp 14,0" Matná.
Enestar baterie pro Hp Pavilion DV4-11
Enestar baterie pro Hp Slezák-Q58C Sle
Baterie pro Hp Pavilion dv7-7100 DV7-7
Enestar baterie pro Sony Vaio VPCEH3AF
Firemní baterie pro Hp Pavilion G6-122
Enestar baterie pro Hp Pavilion DV6-31
Prémiová baterie pro Dell Latitude GYK
Baterie Mitsu pro Asus X301, X401, X50
Baterie Enestar pro Dell Precision M66
Enestar baterie pro Toshiba Satellite
14.0" obrazovka pro Asus Zenbook Ux433