Nová Matrice LP133WF7-SPB1 Náhradní Fhd Ips 30PIN eDp Matná - diskuze
Výrobce: LG
NOVÁ MATRICE LP133WF7-SPB1 NÁHRADNÍ FHD IPS 30PIN eDp MATNÁPARAMETRY PRODUKTU
MODEL LP133WF9-SPB6 s IPS
STAV VÝROBKU: NOVÝ
VELIKOST OBRAZOVKY: 13,3"
ROZLIŠENÍ: 1920x1080 FHD
KONEKTOR: 30 PIN eDp (20 MM - VIDITELNÉ NA FOTOGRAFII)
TYP POVLAKU: MATNÝ
PODSVÍCENÍ: LED, IPS
PODROBNÁ SPECIFIKACE
PALETA BAREV: 16.7 M / 72% NTSC
OBNOVOVACÍ SCHOPNOST: 60 HZ
ROZMĚRY: 299x185x2,2 mm (s konektorem)
KONTRAST: 1200:1
JASNOST: 400 cd/m2
ÚHLY POHLEDU: 85/85/85/85
MODEL LP133WF9-SPB6 s IPS
STAV VÝROBKU: NOVÝ
VELIKOST OBRAZOVKY: 13,3"
ROZLIŠENÍ: 1920x1080 FHD
TYP POVLAKU: MATNÝ
PODSVÍCENÍ: LED, IPS
PODROBNÁ SPECIFIKACE
OBNOVOVACÍ SCHOPNOST: 60 HZ