Nová Matrice LP125WH2-TPH1 Náhradní Hd Tn 30PIN 12,5 Matná
Výrobce: LG
NOVÁ MATRICE LP125WH2-TPH1 NÁHRADNÍ HD TN 30PIN 12,5 MATNÁPARAMETRY PRODUKTU
MODEL HB125WX1-200 BOE
STAV PRODUKTU: NOVÝ
VELIKOST OBRAZOVKY: 12,5"
ROZLIŠENÍ: 1366 x 768 HD
KONEKTOR: 30 PIN eDp ( 20MM široký - VIDITELNÝ NA OBRÁZKU )
TYP POVLAKU: MATNÝ
PODSVÍCENÍ: LED, TN
PODROBNÁ SPECIFIKACE
PALETA BAREV: 262K / 45% NTSC
OSVĚŽENÍ: 60 HZ
ROZMĚRY: 290x181mm