Noční vidění s dálkoměrem Pard TD32-70/850/F Sada 64 Gb - diskuze
Výrobce: Pard
EAN: 06975064272011
Obsah balení:Digitální noční viděníNávod k obsluze v jazycích EUPouzdroMontáž na Picatinny lištu + klíč a montážní šroubyAkumulátor (baterie)Firma Pard, známá výrobou spolehlivých termovizních a nočních vidění, představila svůj nejnovější termo- a noční zaměřovač, model TD32. Díky použití moderních technologií je zařízení vybaveno kulatý LTPS displejem s rozlišením 800 × 800, což výrazně zlepšuje kvalitu obrazu.Termo- a noční zaměřovač PARD TD32 s infračerveným přísvitem 850 nm – vlastnostiDisplej: kulatý LTPS 800 × 800, zajišťující vysokou kvalitu obrazu.Intuitivní ovládání: pohodlný otočný ovladač pro změnu režimů (noční vidění/termovize).Režim PIP: současné zobrazení termovizního a nočního vidění na obrazovce.Termální detektor: rozlišení 384 × 288, pixely 12 μm, citlivost ≤25mK.Objektiv: 70 mm, ideální pro precizní detekci.Modul dálkoměru: měření vzdálenosti do 1000 metrů, integrovaná balistická kalkulačka.Infračervený přísvit: vlnová délka 850 nm, dosah až 350 metrů.Oční mušle: gumová, délka 100 mm, zajišťující komfort používání.Algoritmy pro zlepšení obrazu: IREA (vyhlazování pixelů a zlepšení termálního zobrazení) a VLEA (zlepšení zobrazení nočního vi
Dotazy, recenze a diskuze k Noční vidění s dálkoměrem Pard TD32-70/850/F Sada 64 Gb
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Spouštěč světel Vega GlareOne Flash Rc
IRIX filtr ND128 Edge 95 mm
Termovize Lynx Pro LH25 kamera Hikmicr
TTArtisan Af 27mm F2.8 Sony E-mount no
TTArtisan 50mm F2 Panasonic/Sigma/Leic
MEIKE bateriový grip MK-D800 (MB-D12)
Parabolický Deštník Softbox Godox UB-1
Filtr Irix Edge 100 Soft nano ND4 polo
FOTOSPEED F1s rychloupínací popruh
Aputure Nova Barn Doors
Irix Edge Light Pollution (se) 95mm fi