Noční vidění s dálkoměrem Pard TD32-70/850/F Sada 64 Gb
Výrobce: Pard
EAN: 06975064272011
Obsah balení:Digitální noční viděníNávod k obsluze v jazycích EUPouzdroMontáž na Picatinny lištu + klíč a montážní šroubyAkumulátor (baterie)Firma Pard, známá výrobou spolehlivých termovizních a nočních vidění, představila svůj nejnovější termo- a noční zaměřovač, model TD32. Díky použití moderních technologií je zařízení vybaveno kulatý LTPS displejem s rozlišením 800 × 800, což výrazně zlepšuje kvalitu obrazu.Termo- a noční zaměřovač PARD TD32 s infračerveným přísvitem 850 nm – vlastnostiDisplej: kulatý LTPS 800 × 800, zajišťující vysokou kvalitu obrazu.Intuitivní ovládání: pohodlný otočný ovladač pro změnu režimů (noční vidění/termovize).Režim PIP: současné zobrazení termovizního a nočního vidění na obrazovce.Termální detektor: rozlišení 384 × 288, pixely 12 μm, citlivost ≤25mK.Objektiv: 70 mm, ideální pro precizní detekci.Modul dálkoměru: měření vzdálenosti do 1000 metrů, integrovaná balistická kalkulačka.Infračervený přísvit: vlnová délka 850 nm, dosah až 350 metrů.Oční mušle: gumová, délka 100 mm, zajišťující komfort používání.Algoritmy pro zlepšení obrazu: IREA (vyhlazování pixelů a zlepšení termálního zobrazení) a VLEA (zlepšení zobrazení nočního vi
Obchody, které prodávají Noční vidění s dálkoměrem Pard TD32-70/850/F Sada 64 Gb
Zobrazit historii ceny Noční vidění s dálkoměrem Pard TD32-70/850/F Sada 64 Gb
PENTAX bateriový grip D-BG6 pro K-1
SmallRig 3295 Focus Gear Ring Seamless
MEIKE bateriový grip MK-D800 (MB-D12)
SmallRig 2002 Rosette Handle Kit rukoj
DATACOLOR ColorReader pro určování bar
Filtr Irix Edge 100 Soft nano ND4 polo
Irix Edge Light Pollution (se) 95mm fi
LASTOLITE 1558 XPOBALANCE 38 cm kalibr
SmallRig 1054 Rod pár trubek 40cm 15mm
Parabolický Deštník Softbox Godox UB-1
Hlavní montážní kroužek pro lampu Godo
TTArtisan Tilt 50mm F1.4 Canon Rf Full