Nmb Technologies 11938Mb-A1N-Ea-00 Axial Fan, 119Mm, 115Vac, 102Cfm, 41Dba - diskuze
Výrobce: NMB TECHNOLOGIES
Výrobní číslo: 11938MB-A1N-EA-00
NMB TECHNOLOGIES - AXIAL FAN, 119MM, 115VAC, 102CFM, 41DBA - 11938MB-A1N-EA-00
Dotazy, recenze a diskuze k Nmb Technologies 11938Mb-A1N-Ea-00 Axial Fan, 119Mm, 115Vac, 102Cfm, 41Dba