Nmb Technologies 11938Ka-24L-Ea-00 Axial Fan, 119Mm, 24V, 108.4Cfm, 42.5Db
Výrobce: NMB TECHNOLOGIES
Výrobní číslo: 11938KA-24L-EA-00
NMB TECHNOLOGIES - AXIAL FAN, 119MM, 24V, 108.4CFM, 42.5DB - 11938KA-24L-EA-00
Obchody, které prodávají Nmb Technologies 11938Ka-24L-Ea-00 Axial Fan, 119Mm, 24V, 108.4Cfm, 42.5Db
Zobrazit historii ceny Nmb Technologies 11938Ka-24L-Ea-00 Axial Fan, 119Mm, 24V, 108.4Cfm, 42.5Db
Historie nejnižsí ceny Nmb Technologies 11938Ka-24L-Ea-00 Axial Fan, 119Mm, 24V, 108.4Cfm, 42.5Db. Porovnání obchodů, které prodávají Nmb Technologies 11938Ka-24L-Ea-00 Axial Fan, 119Mm, 24V, 108.4Cfm, 42.5Db.
AIREN FAN RedWingsExtreme40HH (40x40x2
Arctic-cooling Arctic P12 PWM black
ARCTIC MX-4 2019 Edition teplovodivá p
Thermal Grizzly Minus Pad 8 100 × 100
Noctua NF-B9 redux-1600, 92x92x25 mm
NOCTUA NF-R8 redux-1800 ventilátor 80x
Noctua NF-A12x15 PWM
AKASA chladič M.2 SSD
Cooler S1150/S1151/S1155//S1156 XC041
PC větrák s krytem Noctua Noctua NF-A9
Noctua ventilátor NF-F12 5V Pwm, 120x1