Nmb Technologies 11938Ka-12M-Ea-00 Axial Fan, 119Mm, 12V, 117.9Cfm, 46.5Db - diskuze
Výrobce: NMB TECHNOLOGIES
Výrobní číslo: 11938KA-12M-EA-00
NMB TECHNOLOGIES - AXIAL FAN, 119MM, 12V, 117.9CFM, 46.5DB - 11938KA-12M-EA-00
Dotazy, recenze a diskuze k Nmb Technologies 11938Ka-12M-Ea-00 Axial Fan, 119Mm, 12V, 117.9Cfm, 46.5Db
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
NOCTUA NF-P14s redux-1200 PWM ventilát
Noctua ventilátor NF-P12 redux-1700 PW
Noctua NF-B9 redux-1600, 92x92x25 mm
NZXT Kraken 280 RGB Matte Black, RL-KR
Endorfy chladič CPU Fortis 5 Dual Fan
NOCTUA chladič procesoru NH-U12A chrom
Cpu Chladič Multi SOCKET/m403pro.w.arg
Fractal Design 120mm Dynamic X2 GP bíl
DEEPCOOL chladič AK620 / 2x120mm fan /
Cooler Master MasterLiquid ML240L Core
ARCTIC BioniX P120 - A-RGB Bundle
Noctua ventilátor NF-F12 5V Pwm, 120x1