Nmb Technologies 11938Ka-12L-Aa-00 Axial Fan, 119Mm, 12V, 108.4Cfm, 42.5Db - diskuze
Výrobce: NMB TECHNOLOGIES
Výrobní číslo: 11938KA-12L-AA-00
NMB TECHNOLOGIES - AXIAL FAN, 119MM, 12V, 108.4CFM, 42.5DB - 11938KA-12L-AA-00
Dotazy, recenze a diskuze k Nmb Technologies 11938Ka-12L-Aa-00 Axial Fan, 119Mm, 12V, 108.4Cfm, 42.5Db
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Endorfy chladič CPU Fera 5 ARGB / ultr
DEEPCOOL chladič CPU Assassin IV / dua
DEEPCOOL vodní chladič LS520 SE / 2x12
Fractal Design Aspect 14 RGB PWM Black
Endorfy chladič CPU Fera 5 / ultratich
ARCTIC Liquid Freezer II - 280 RGB wit
Endorfy vodní chladič CPU Navis F360 /
Noctua NF-A6x25 FLX, 60 x 60 x 25 mm
Náhradní díl - FAN 8140-0068 pro NUC
AIMAXX eNVicooler 5 (GreenWing) 50mm v