Napájení Din NDR-480-24 24V 20A 480W Mean Well - diskuze
Výrobce: MEAN WELL
EAN: 05904139600405
NAPÁJECÍ ZDROJ DIN NDR-480-24 24V 20A 480W MEAN WELLNapájecí zdroj je chlazen volným prouděním vzduchu, díky čemuž je vysoce bezporuchový – to je velmi důležitá vlastnost v případě, že napájecí zdroj pracuje nepřetržitě. Pracovní teplota tohoto modelu se pohybuje od -20 do +70º. Kromě toho má napájecí zdroj ochranu proti přetížení s 105-160% jmenovitého výkonu.Specifikace:výkon: 480 Wvýstupní proud: 20 Avýstupní napětí: 24 V DC, 24...28 V DCnapájecí napětí: 90...264 V AC, 127...370 V DCelektrické připojení: svorkovnicemontáž DINvnější rozměry: 85,5x125,2x128,5 mmhmotnost: 1500 gpočet výstupů: 1provozní teplota: -20...70 °Cochrana: přetížení, přehřátí, přepětí, zkratúčinnost: 92,5%doplňkové funkce: signalizace správnosti výstupního napětí
Dotazy, recenze a diskuze k Napájení Din NDR-480-24 24V 20A 480W Mean Well
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Parketová hubice Electrolux Parketto P
Behringer SD251 CK Transparent
Hubice Electrolux s klipem ESNO na pev
TC Helicon GO XLR Mini
Sencor SDC 1200 B
SONOS Era 100, bílá
JVC KD-X282BT AUTORÁDIO BT/USB/MP3
Focal Clear MG Professional
Hubice Electrolux ESNO DustMagnet s kl
Radiobudík Kruger&Matz KM0821
SENCOR SCR 4400 4K KAMERA DO AUTA
Cálem Velhotes Ruby 0,75l 19,5% GB