Napájecí Zdroj Poe SPT-1G/1G-60W-H 60 W
0
0 hodnocení
Výrobce: DELTA
EAN: 05902887092046
Standardy: IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/ IEEE 802.3bt
Vstupní napětí: 100 V ... 240 VAC
Výstupní napětí: 48 ... 56 VDC
Počet vstupů: 1
Konektor: 2 x zásuvka RJ-45
Výstupní výkon: 60 W
Podporovaná přenosová rychlost: 10 / 100 / 1000 Mb/s - Gigabit Ethernet
Obal: Plast
Provozní teplota / relativní vlhkost: -20 ... 50 °C / 0 ... 95 %
Hmotnost: 0.198 kg
Rozměry: 145 x 64 x 42 mm
Vybrané vlastnosti:
Možnost fyzického propojení napájecích zdrojů mezi sebou
Úplný název produktu:
Obchody, které prodávají Napájecí Zdroj Poe SPT-1G/1G-60W-H 60 W
  • Historie ceny Napájecí Zdroj Poe SPT-1G/1G-60W-H 60 W
Zobrazit historii ceny Napájecí Zdroj Poe SPT-1G/1G-60W-H 60 W
Historie nejnižsí ceny Napájecí Zdroj Poe SPT-1G/1G-60W-H 60 W. Porovnání obchodů, které prodávají Napájecí Zdroj Poe SPT-1G/1G-60W-H 60 W.