Napájecí Zdroj Pfc 13.33A 320W 24V PMF-24V320WCGB - diskuze
Napájecí Zdroj Pfc 13.33A 320W 24V PMF-24V320WCGB
0 hodnocení
Výrobce: DELTA
EAN: 05902135120095
Napájecí zdroj DELTA - 24V / 13.3A / 320W, PMF-24V320WCGB PMF-24V320WCGB
DELTA
Výstupní napětí: 24V
Výstupní proud: 13.3A
Výkon: 320W;
Rozměry: 215 x 115 x 50mm (dél. x šíř. x výš.).
Vstupní parametry:
Napětí: 85 - 264Vac;
Frekvence: 47 - 63Hz
Spínaný napájecí zdroj pro montáž na panel PMF mj. s vlastnostmi:
• Univerzální vstupní napětí AC;
• Vestavěné aktivní PFC a regulace otáček ventilátoru;
• Hliníkové pouzdro plně odolné proti korozi;
• Vyhovuje harmonickému proudu IEC/EN/BS EN 61000-3-2, třída A a třída D;
• Studený start -20°C při 100% zatížení (320 W);
• Dálkové zapínání/vypínání je k dispozici jako volitelné příslušenství.Výstupní napětí: 24 VVýstupní proud: 13.3 AVýkon: 320 WHmotnost: 0.84 kgRozměry: 215 x 115 x 50mm (dél. x šíř. x výš.)Výrobce: DELTAEAN: 5902135120095Kód výrobce: PMF-24V320WCGBNapájecí zdroj DELTA PMF-24V320WCGB je zařízení navržené pro nejnáročnější aplikace, nabízející stabilní výstupní napětí 24V a proud až 13.3A. S výstupním výkonem 320W se tento napájecí zdroj skvěle hodí pro různé průmyslové aplikace a automatizační systémy, kde je klíčová spolehlivost
Dotazy, recenze a diskuze k Napájecí Zdroj Pfc 13.33A 320W 24V PMF-24V320WCGB