Napájecí zdroj Panasonic DMW-AC8 DMW-DCC12 GH4 GH5 - diskuze
Výrobce: Panasonic
EAN: 05025232589098
Napájecí adaptér Panasonic DMW-AC8 DMW-DCC12
Panasonic DMC-GH3
Panasonic DMC-GH4
Panasonic DMC-GH5
Panasonic DC-G9
a další s uchycením baterií BLF-19Obsah balení:
1 x náhradní síťový adaptér Panasonic DMW-AC8
1 x napájecí kabel
1 x DC konektor DMW-DCC12Technické údaje:
Vstupní napětí: AC 100-240V, 50-60Hz
výstupní napětí: DC 8,4V / 2A
Výkon: 17W
Panasonic DMC-GH3
Panasonic DMC-GH4
Panasonic DMC-GH5
Panasonic DC-G9
1 x napájecí kabel
výstupní napětí: DC 8,4V / 2A
Výkon: 17W
Dotazy, recenze a diskuze k Napájecí zdroj Panasonic DMW-AC8 DMW-DCC12 GH4 GH5
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
T-LED LED zdroj (trafo) INTELI 24V 150
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 8
T-LED Trafo pro zapojení LED osvětlení
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 6
T-LED LED zdroj (trafo) LONG 24V 200W
T-LED LED zdroj (trafo) LONG 24V 250W
LED napájecí zdroj / trafo 40W vnitřní
T-LED LED zdroj (trafo) LONG 12V 200W