Napájecí Zdroj Glp 60W 1.75A 40V IP67 GPF-60D-1750 - diskuze
Napájecí Zdroj Glp 60W 1.75A 40V IP67 GPF-60D-1750
0 hodnocení
Výrobce: GLP
EAN: 05902135146354
napájecí zdroj 60W 1750mA/20~36VDC, IP67, dimming 3v1 GPF-60D-1750
Výrobce: GLP
Napájecí zdroj s konstantním napětím / stejnosměrným proudem Rozsah napětí pro stejnosměrný provoz: 20 ÷ 36 V; Napětí v nezatíženém stavu: 40 V; Jmenovitý proud: 1.75 A; Jmenovitý výkon: 63 W; Rozměry: 168 x 44 x 34 mm (délka x šířka x výška) x šířka x výška ). Parametry vstupu: Rozsah hodnot napětí: 85 ÷ 277 V AC; Frekvenční rozsah napětí: 47 ÷ 63 Hz Vlastnosti:• Vestavěný aktivní systém korekce koeficientu výkonu PFC; • Univerzální rozsah hodnot vstupního napětí; • Zabezpečení:Zkratové / Nadproudové / Přepěťové / Tepelné; • Vestavěná funkce stmívání (dimming) 3v1: Napětí/Odpor/PWM;• Chlazení volným oběhem vzduchu; • II. třída ochrany; • Třída krytí IP67; • Testováno při plném zatížení.Vlastnosti produktu:
Napětí (bez zatížení): 40 VJmenovitý proud: 1.75 AJmenovitý výkon: 63 WRozsah vstupního napětí: 85 ÷ 277 V ACRozsah vstupní frekvence: 47 ÷ 63 HzRozměry (délka) x šířka x výška ): 168 x 44 x 34 mmVýrobce: GLPČ.: 5902135146354Kód výrobce: GPF-60D-1750Spínaný proudový zdroj s výkonem 60 W a zesílenou třídou krytí IP67 je nezbytným prvkem
Dotazy, recenze a diskuze k Napájecí Zdroj Glp 60W 1.75A 40V IP67 GPF-60D-1750