Napájecí Zdroj Glp 60W 1.4A 45V IP67 GPF-60D-1400 - diskuze
Napájecí Zdroj Glp 60W 1.4A 45V IP67 GPF-60D-1400
0 hodnocení
Výrobce: GLP
EAN: 05902135137611
napájecí zdroj 60W 1400mA/22~42VDC, IP67, dimming 3v1 GPF-60D-1400
Výrobce: GLP
Napájecí zdroj s konstantním napětím / stejnosměrným proudem Rozsah napětí pro stejnosměrný provoz: 22 ÷ 42 V; Napětí v nezatíženém stavu: 45 V; Jmenovitý proud: 1.4 A; Jmenovitý výkon: 58.8 W; Rozměry: 168 x 44 x 34 mm (délka x šířka x výška) x šířka x výška ). Parametry vstupu: Rozsah hodnot napětí: 85 ÷ 277 V AC; Frekvenční rozsah napětí: 47 ÷ 63 Hz Vlastnosti:• Vestavěný aktivní systém korekce koeficientu výkonu PFC; • Univerzální rozsah hodnot vstupního napětí; • Zabezpečení:Zkratové / Nadproudové / Přepěťové / Tepelné; • Vestavěná funkce stmívání (dimming) 3v1: Napětí/Odpor/PWM;• Chlazení volným oběhem vzduchu; • II. třída ochrany; • Třída krytí IP67; • Testováno při plném zatížení.Vlastnosti produktu:
Napětí (bez zatížení): 45 VJmenovitý proud: 1.4 AJmenovitý výkon: 58.8 WRozsah napětí: 22 ÷ 42 VRozsah hodnot napětí: 85 ÷ 277 V ACRozsah frekvence napětí: 47 ÷ 63 HzRozměry: 168 x 44 x 34 mmVýrobce: GLPČ.: 5902135137611Kód výrobce: GPF-60D-1400Spínaný proudový zdroj s výkonem 60 W a proudem 1400 mA je spolehlivé a moderní zařízení, které zaj
Dotazy, recenze a diskuze k Napájecí Zdroj Glp 60W 1.4A 45V IP67 GPF-60D-1400