Napájecí Zdroj Glp 50W 4.2A 12V IP67 LSV-050B012
Výrobce: GLP
EAN: 05902135125533
LED zdroj GLP GLSV 12V 4,17A 50W vodotěsný IP67Výrobce : GLOBAL LEADER POWERPOPIS PRODUKTU:Kvalitní napěťový spínaný zdroj s výkonem 50 W. Ideální pro napájení LED pásků a dalších zařízení vyžadujících stabilní napětí 12 V. Díky vysoké třídě krytí (IP67) může pracovat v místech s vysokou vlhkostí např. v koupelnách, kuchyních nebo reklamních kazetách umístěných venku. Použité komponenty a četné bezpečnostní prvky zaručují bezpečný a bezporuchový provoz po celou dobu životnosti napájecího zdroje. Vybaveno aktivním PFC filtrem.Napájecí zdroj je k dispozici také v napěťové verzi 24 V.TECHNICKÉ PARAMETRY:Model : GLP GLSV-50-12Výstupní napětí: 12 V DC (stejnosměrný proud)Maximální výstupní výkon: 50 WMaximální výstupní proud: 4,17 AVstupní napětí: 115 - 305 V ACÚčinnost: 85%Pracovní teplota: -40 °C až +70 °CZabezpečení: přepěťové, zkratové, přetíženíVestavěný aktivní PFC filtrPouzdro: hliníkTřída krytí: IP67Délky vodičů: po 30 cmRozměry (délka. /lat. /výška ): 19,5 cm/4,25 cm/3,4 cmHmotnost: 510 gCertifikace: RoHS, CE
Obchody, které prodávají Napájecí Zdroj Glp 50W 4.2A 12V IP67 LSV-050B012
Zobrazit historii ceny Napájecí Zdroj Glp 50W 4.2A 12V IP67 LSV-050B012
Historie nejnižsí ceny Napájecí Zdroj Glp 50W 4.2A 12V IP67 LSV-050B012. Porovnání obchodů, které prodávají Napájecí Zdroj Glp 50W 4.2A 12V IP67 LSV-050B012.