Napájecí Zdroj Glp 200W 8.4A 24V IP20 MFS-200-24-H-C - diskuze
Napájecí Zdroj Glp 200W 8.4A 24V IP20 MFS-200-24-H-C
0 hodnocení
Výrobce: GLP
EAN: 05902135150672
LED zdroj GLP 24V/8.4A 200W modulární s krytem kontaktů, aktivní PFC
GLP
MFS-200-24-H-C – spínaný napájecí zdroj 24 V 200 W s PFC
MFS-200-24-H-C je průmyslový spínaný napájecí zdroj v uzavřeném provedení, určený pro stabilní napájení zařízení vyžadujících napětí 24 V DC. Vestavěný aktivní obvod korekce účiníku a široký rozsah vstupního napětí zajišťují spolehlivý provoz v náročných aplikacích.
Technická specifikace:
Typ produktu: spínaný napájecí zdroj, průmyslový napájecí zdroj, LED DriverVýstupní napětí: 24 V DCVýstupní proud: 8,4 AJmenovitý výkon: 200 WRežim provozu: konstantní napětí (CV)Rozsah vstupního napětí: 85 – 305 V AC / 120 – 430 V DCKorekce účiníku PFC: ano, aktivníStmívání: neZabezpečení: proti přetížení, proti zkratu, proti přepětí, tepelnéTřída ochrany: IStupeň krytí: IP20Provozní teplota: −30 °C ÷ +70 °CMaximální provozní výška: do 5000 m n.m.Montáž: povrchováProfil pouzdra: nízký, 1U
Nejdůležitější výhody:
Konstantní výstupní napětí 24 V DC o výkonu 200 WVestavěný aktivní obvod
Dotazy, recenze a diskuze k Napájecí Zdroj Glp 200W 8.4A 24V IP20 MFS-200-24-H-C