Napájecí Zdroj Glp 120W 5A 24V IP67 GPVP-120-24 - diskuze
Napájecí Zdroj Glp 120W 5A 24V IP67 GPVP-120-24
0 hodnocení
Výrobce: GLP
EAN: 05901885208329
Výrobce GLP
EAN 5901885208329 , SKU GPVP-120-24,
Gabarit – Hmotnost – 1.15 kg
V kartonu : pcs
Kategorie produktů / Napájecí zdroje / Konstantní napětí / Vzduchotěsné IP 67 / ProfesionálníNapájecí zdroj pro LED pásky s PFC 120W 24V 5A GPVP-120-24GPVP-120-24 – LED zdroj konstantního napětí
GPVP-120-24 je špičkový LED zdroj s výkonem 120 W a výstupním napětím 24 V. Je vybaven vestavěným systémem korekce koeficientu výkonu (PFC) a třídou ochrany IP67 a je ideálním řešením pro LED osvětlovací systémy, vnitřní i venkovní.
Technická specifikace
Výstupní napětí: 24 V DC
Jmenovitý výkon: 120 W
Jmenovitý proud: 5A
Rozsah vstupního napětí: 90–264 V AC; 127–370 V DC
Frekvenční rozsah: 47–63 Hz
Účinnost: 88%
Power Factor (PFC): PF > 0.9 při 230 V AC
Třída ochrany: IP67
Rozměry: 203 x 70 x 45 mm
Hmotnost: 1.15 kg
Aplikace
LED osvětlovací systémy
Průmyslová zařízení
Venkovní osvětlení
Dotazy, recenze a diskuze k Napájecí Zdroj Glp 120W 5A 24V IP67 GPVP-120-24