Napájecí Zdroj 24V 5A 120W DRF-24V120V1GBA - diskuze
Napájecí Zdroj 24V 5A 120W DRF-24V120V1GBA
0 hodnocení
Výrobce: DELTA
EAN: 05902135160558
Delta napájecí zdroj na DIN lištu 24V/5A 120W FORCE-GT DRF-24V120W1GBA
DELTA
Napájecí zdroj na DIN lištu Delta DRF-24V120W1GBA (24V, 5A, 120W, IP20)
Delta DRF-24V120W1GBA je vysoce výkonný napájecí zdroj na DIN lištu ze série Force-GT, nabízející napětí 24V DC a výkon 120W. Díky kompaktnímu provedení o šířce pouhých 30 mm a vysoké účinnosti 93.5% se zařízení skvěle hodí do systémů automatizace, telekomunikací a pro průmyslové aplikace. Vestavěné ochrany a DC OK LED a relé zajišťují spolehlivý provoz.
Technická specifikace:
Vstupní napětí: 90-264V AC / 127-375V DCFrekvence vstupního napětí: 47-63HzJmenovitý výkon: 120WJmenovité napětí: 24V DCRozsah regulace napětí: 24-28V DCJmenovitý proud: 5AÚčinnost: 93.5% při plném zatíženíRozběhový proud: 40A při 230V ACSpotřeba energie bez zátěže: < 0.75WÚčiník: >0.95 při 115V AC / >0.92 při 230V ACRozsah provozní teploty: -30°C ÷ +70°CProvozní vlhkost: 5% - 90% RH (bez kondenzace)Stupeň krytí: IP20Chlazení: KonvekčníRozměry: 123.6 x 30 x 116.8 mmHmotnost: 0.50 kgDC OK: Relé 30V / 1A a dioda LED
Dotazy, recenze a diskuze k Napájecí Zdroj 24V 5A 120W DRF-24V120V1GBA