Napájecí adaptér 12V/10A 120W Mean Well EDR-120-12 lišta
0 hodnocení
Výrobce: MEAN WELL
EAN: 05902490001077
Napájecí zdroj 12V/10A na DIN lištu MEAN WELL / EDR-120-12Jednofázový napájecí zdroj řady EDR výrobce MEANWELL Původní napětí: 1x230 V AC Sekundární napětí: 12 V DC Jmenovitý výstupní proud: 10A pracovní teplota –25~+60°C ochrana proti zkratu, přetížení, přepětí, tepelná ochrana Typ napájecího zdroje impulsní Typ napájecího zdroje slim Výkon 120 W Výstupní proud 10A Napájecí napětí 90...264 V AC, 127...370 V DC Elektrické připojení svorkovnice Montáž DIN Vnější rozměry 40x125,2x113,5 mm Hmotnost 600 g Počet výstupů 1 Pracovní teplota -20...70 °C Ochrana proti přetížení, přehřátí, přepětí, zkratu Účinnost 85,5 % Další funkce: signalizace správnosti výstupního napětí Vlastnosti napájecích zdrojů/měničů: Jmenovité parametry získané při plném zatížení Řada EDR-120 Výstupní napětí 12 V DC, 12...14 V DCNapájecí zdroj Mean Well EDR-120-12 je stabilní a spolehlivé zařízení určené pro napájení různých druhů elektronických zařízení. Má výkon 12 V a maximální zatížení 10 A, díky čemuž je ideální pro napájení zařízení pracujících v náročných podmínkách. Tento napájecí zdroj byl navržen pro montáž na DIN lištu, což usnadňuje jeho ins
Obchody, které prodávají Napájecí adaptér 12V/10A 120W Mean Well EDR-120-12 lišta
  • Historie ceny Napájecí adaptér 12V/10A 120W Mean Well EDR-120-12 lišta
Zobrazit historii ceny Napájecí adaptér 12V/10A 120W Mean Well EDR-120-12 lišta
Historie nejnižsí ceny Napájecí adaptér 12V/10A 120W Mean Well EDR-120-12 lišta. Porovnání obchodů, které prodávají Napájecí adaptér 12V/10A 120W Mean Well EDR-120-12 lišta.