MEXEN FA-I topná tyč 300 W, antracyt W952-0300-66 - diskuze
Výrobce: MEXEN
EAN: 5905315075987
Technická data: Celková délka: 426 mm Délka topného tělesa: 310 mm Barva: Antracit Topný výkon: 300W Provozní napětí: 230V/50Hz Připojovací kabel: 1,5m Závit ohřívače: G 1/2" Stupeň krytí: IP44 LED displej indikující provozní režim Dodatečná ochrana proti chodu na sucho Funkce ohřívače: - Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C - Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu na zvolené hodinové stupnici - Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topení EAN: 5905315075987
Dotazy, recenze a diskuze k MEXEN FA-I topná tyč 300 W, antracyt W952-0300-66
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Rošt BUBLE-650L, lesk - pro žlab APZ1-
CLATRONIC KH 3077
ALCAPLAST FLEXIBLE LOW - Podlahový žla
rohož topná Classic 2LF 160/0,6 Termok
SAPHO CARISMA otopné těleso 500x1000mm
Nízkoteplotní sálavý panel ECOSUN 300
SAPHO KTX topná tyč s termostatem, s k
Sapho NYMPHA otopné těleso 600x1122 mm